Maska z filtrem z nanowłókna - Nanomaska na gumki 50 szt.
Maska z filtrem z nanowłókna - Nanomaska na gumki 50 szt. Maska z filtrem z nanowłókna - Nanomaska na gumki 50 szt. Maska z filtrem z nanowłókna - Nanomaska na gumki 50 szt.

Maska z filtrem z nanowłókna - Nanomaska na gumki 50 szt.

kod:1230500553

Maska z filtrem z nanowłókna, 4 warstwowa, niesterylna, typu IIR. Nanomaska z potwierdzoną badaniami filtracją wirusów. Pakowane indywidualnie.
Cena z VAT
130.00 zł
Cena bez VAT
120.37 zł
VAT
8.00 %
Kup

Maska z filtrem z nanowłókna - Nanomaska na gumki 50 szt.

Opis produktu:

EFEKTYNOŚĆ FILTRACJI WIRUSÓW VFE - 99,8 %

Pierwsza maska medyczna typu IIR z potwierdzoną filtracją wirusową, w tym COVID-19. Badania wykonane przez Amerykańskie laboratorium Nelson Labs potwierdzają filtrację wirusa na poziomie 99,8%.

BEZPIECZEŃSTWO & KOMFORT

Nanomaska jest skuteczna także na warianty koronawirusa. Wariantowość nie wpływa na rozmiar cząsteczek, a więc dzięki certyfikacji VFE masz pewność skuteczności filtracji koronawirusa jak i obecnie pojawiającehc się wariantów (delta i delta plus). Dokłądając do tego niespotykaną lekkość oddechu, możesz w sposób bezpieczny i komfortowy spędzać czas w miejscach, gdzie zakrycie ust i nosa w postaci maski jest wymagane oraz wszędzie tam gdzie będziesz mieć potrzebę.

Chroń się SKUTECZNIE - używając skutecznych produktów zwiększasz bezpieczeństwo swoje i osób w Twoim otoczeniu.

Dzięki swoim właściwościom maseczka nano pozwala na skuteczną ochronę w przypadku bliskiego kontaktu z innymi ludźmi. Wszechstronna 4-warstwowa maseczka zapewnia poczucie bezpieczeństwa profesjonalistom, takim jak pracownicy służby zdrowia czy ratownicy medyczni. Nano maska z powodzeniem może być używana przez każdego z nas, na codzień. Wysokiej jakości filtr z nanowłókien zapewnia maksymalną ochronę i skuteczną filtrację bakteryjną (BFE 98%) i wirusową (VFE 99,8%), w tym Covid-19. Dzięki gumkom i wszytemu usztywnieniu maseczkę łatwo dopasować do kształtu twarzy.

  • Dla zwiększego komfortu i higieny maseczki nano zostały pojedynczo zapakowane w opakowanie ochronne.
  • Trzywarstwowa powszechnie dostępna maseczka, zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji głównie z użytkownika na otoczenie. Maseczka z filtrem z nanowłókna dodatkowo ochrania samego użytkownika, zwiększając tym sposobem swoją skuteczność.
  • Jednorazowa maseczka z filtrem z nanowłókna to jeden z bardziej skutecznych wariantów maseczek dostępny na rynku. Oprócz zwiększonej ochrony, zapewnia również komfort noszenia.
  • Filtr z nanowłókien, dzięki temu, iż włókna są w nim gęsto utkane, może wychwycić bardzo małe cząsteczki wirusów. Jednocześnie maska z tym filtrem jest bardzo przewiewna, sprawiając, że dobrze się w niej oddycha.
  • Maseczka jest uniwersalna - idealnie pasuje zarówno mężczyznom, jak i kobietom.
  • Dzięki elastycznym gumkom sposób założenia maseczki jest bardzo prosty, a zarazem szybki. Po założeniu gumek na uszy, wystarczy docisnąć kciukiem i palcem wskazującym sztywnik na nosie, aby jak najlepiej dopasować maseczkę do kształtu twarzy, a tym samym zapewnić sobie wygodę i właściwą ochronę.
  • Maseczki wyprodukowane zostały w Republice Czeskiej, w spółce córce Batist Medical a.s.

Chroń siebie i swoje otoczenie. Wygodnie i prosto.

Właściwości:

Pakowane po 50 szt. w pojedynczych opakowaniach

Gumki oraz sztywnik na nos

Powłoka przeciwodblaskowa

Lekkie wykonanie

Nanotechnologia

CERTYFIKATY:

VFE-pdf | BFE- pdf | Differential pressure-pdf 

Zalecane użycie:

Ręce należy umyć wodą i mydłem. Przed dotknięciem maski należy wysuszyć dłonie i zastosować środek dezynfekujący. Maseczkę należy wyjąć z pudełka i upewnić się, że z żadnej strony nie została uszkodzona.

Należy sprawdzić, czy maseczka jest trzymana prawidłowo. Do góry powinna być skierowana strona maseczki ze wzmocnioną krawędzią dopasowującą się do kształtu nosa. Maseczkę należy chwycić za gumki i przeciągnąć je za uszami. Wzmocnioną krawędź należy dopasować do kształtu nosa. Dolną krawędź maseczki należy przeciągnąć w dół zakrywając podbródek.

Nano maska przeznaczona jest do jednorazowego zastosowania. Przed użyciem należy zawsze zapoznać się z etykietą oraz informacjami o produkcie.

Skład:

Nietkany materiał polipropylen spunbond (warstwa wewnętrzna), warstwa z nanowłókna PVDF, nietkany materiał polipropylen meltblown, nietkany materiał polipropylen spunbond (warstwa zewnętrzna).

Producent:

Jesteśmy spółką Batist Medical. Na rynku czeskim działamy już prawie 30 lat. Nasza siedziba i zakład produkcyjny w Červeném Kostelcu znajdują się w otoczeniu pięknej przyrody. W naszym nowoczesnym zakładzie produkujemy najwyższej jakości produkty medyczne i dostarczamy je do szpitali i placówek medycznych nie tylko w całej Republice Czeskiej, ale także do ponad 30 innych krajów.

Rok 2020 jest mocno naznaczony globalną pandemią COVID-19. To niezwykle trudny okres dla każdego. Dla Batist Medical czas ten oznaczał maksymalne przyspieszenie rozwoju nowych produktów i usług dla klientów. Opracowaliśmy i uruchomiliśmy linię do produkcji nanomasek, a także rozbudowaliśmy nasze zaplecze produkcyjne. Dzięki zwiększonym działaniom udało nam się zaopatrzyć szpitale, personel medyczny, a także społeczeństwo w znaczną ilość wyrobów ochronnych.

Wyprodukowano w:

Republika Czeska