icon-cookie
Aby nasza strona działała lepiej, korzystamy z funkcjonalności COOKIES.
Chusteczki dezynfekujące do powierzchni bezalkoholowe 50 szt.
Chusteczki dezynfekujące do powierzchni bezalkoholowe 50 szt. Chusteczki dezynfekujące do powierzchni bezalkoholowe 50 szt.

Chusteczki dezynfekujące do powierzchni bezalkoholowe 50 szt.

kod:1320100497

Chusteczki dezynfekujące do powierzchni nie zawierają alkoholu – dają 100% skuteczność dla każdego rodzaju powierzchni. Pakowane w Flow-Wrap po 50 szt
Cena z VAT
10.26 zł
Kup

Chusteczki dezynfekujące do powierzchni bezalkoholowe 50 szt.

Chusteczki do dezynfekcji zapewniające szeroką skuteczność. Idealne dla powierzchni dotykowych oraz nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Idealne do wszystkich powierzchni wyprodukowanych z materiałów nieodpornych na alkohol.

  • Testowane zgodnie z normą EN 16615 – „test czterech pól“.
  • Aktywność mikrobiologiczna od 1 minuty przeciwko bakteriom, drożdżom i pleśniom, prątkom i wirusom (w tym Covid-19).
  • Sztuk w opakowaniu: 50

Zalecane użycie:

Należy założyć rękawice ochronne! Chusteczki służą do jednoczesnego mycia i dezynfekcji powierzchni.

Przed użyciem należy zawsze zapoznać się z etykietą oraz informacjami o produkcie.

Producent:

MEDIPAL

Dystrybutor:

Jesteśmy spółką Batist Medical. Na rynku czeskim działamy już prawie 30 lat. Nasza siedziba i zakład produkcyjny w Červeném Kostelcu znajdują się w otoczeniu pięknej przyrody. W naszym nowoczesnym zakładzie produkujemy najwyższej jakości produkty medyczne i dostarczamy je do szpitali i placówek medycznych nie tylko w całej Republice Czeskiej, ale także do ponad 30 innych krajów.

Rok 2020 jest mocno naznaczony globalną pandemią COVID-19. To niezwykle trudny okres dla każdego. Dla Batist Medical czas ten oznaczał maksymalne przyspieszenie rozwoju nowych produktów i usług dla klientów. Opracowaliśmy i uruchomiliśmy linię do produkcji nanomasek, a także rozbudowaliśmy nasze zaplecze produkcyjne. Dzięki zwiększonym działaniom udało nam się zaopatrzyć szpitale, personel medyczny, a także społeczeństwo w znaczną ilość wyrobów ochronnych.